Smartfony powystawowe / poleasingowe

Zapraszamy do zakupu smartfonów powystawowych największych światowych marek takich jak: APPLE, SAMSUNG oraz XIAOMI. Co to takiego smartfony powystawowe? Sprawa jest bardzo prosta to sprzęt, który przez jakiś czas był wystawiony na półce dużego marketu czy też był po prostu schowany na magazynie i czekał na to aby zmienić poprzednika. Smartfony te po jakimś czasie odsprzedawane w ilościach hurtowych gdyż nowszy model wchodził do sklepu a modele wychodzące finalnie trafiły do nas. Sprzęt który oferujemy to telefony które pierwotnie kosztowały 25005000 , a teraz można je nabyć u nas za cenę od 449  – 999 zł brutto. Wyróżnia je między innymi niezwykła wytrzymałość korpusów, wysokiej jakości ekrany oraz aparty.

Nie skupujemy smartfonów w celu dalszej odsprzedaży! Nasze smartfony pochodzą tylko ze stałego, sprawdzonego źródła co pozwala nam na wyselekcjonowanie samych najlepszych sztuk, które finalnie trafiają na naszą półkę.

W zestawie z każdym smartfonem ładowarka z kablem, kluczyk do otwarcia tacki karty sim oraz zamienne pudełko.

Oferujemy tylko sprzęt przetestowany, nigdy nie naprawiany, w znakomitym stanie wizualanym oraz technicznym (100% sprawny). Na smartfona wystawiamy paragon lub fakturę VAT 23% oraz udzielamy gwarancji.

(tekst oraz zdjęcia autorskie, opracowanie: TELE-HIT Jarosław Motyka, kopiowanie zabronione)