Monitory poleasingowe

W naszej ofercie posiadamy monitory poleasingowe, używane klasy biznes, największych światowych marek takich jak: DELL, HP, IBM Lenovo, EIZO oraz NEC. Wszystkie monitory które posiadamy w sprzedaży są w stanach klasy A, czyli prościej mówiąc w 100% sprawne, w bardzo ładnym stanie wizualnym, pozbawione wad w postaci rysek na matrycy czy też badpixeli. Sprzęt który oferujemy znajduje się w przedziale cenowym od 219 zł do 499 zł brutto, a na każdy monitor wystawiamy paragon lub fakturę VAT 23% oraz udzielamy gwarancji.

Nie skupujemy monitorów w celu dalszej odsprzedaży! Nasze monitory pochodzą tylko ze stałego, sprawdzonego źródła co pozwala nam na wyselekcjonowanie samych najlepszych sztuk, które finalnie trafiają na naszą półkę.

U nas wybierzesz monitor pod kątem wielkości matrycy oraz jej rodzaju, proporcji, rozdzielczości czy chociażby koloru. Niektóre modele monitorów posiadają również regulowane podstawki dzięki czemu ty możesz decydować jak chcesz pracować.

Każdy monitor przed sprzedażą jest starannie sprawdzany przez technika,  a po pozytywnym przejściu szeregu testów, które mają na celu sprawdzenie monitora pod kątem technicznym oraz wizualnym, sprzęt jest przekazywany do działu sprzedaży.

(tekst oraz zdjęcia autorskie, opracowanie: TELE-HIT Jarosław Motyka, kopiowanie zabronione)