Laptopy poleasingowe

Nasz sklep oferuje laptopy poleasingowe używane w stanach klasy A oraz A+ marek: DELL, HP Compaq, IBM Lenovo oraz Microsoft Surface PRO. Oferowane produkty są oryginalne, zadbane, nigdy nie naprawiane – były użytkowane w firmach, bankach, dużych korporacjach. Bardzo często można znaleźć egzemplarze „leżakowane w  magazynach jako rezerwowe” które nigdy nie były nawet włączane.

Każdy laptop przed sprzedażą jest starannie sprawdzany przez technika,  a po pozytywnym przejściu szeregu testów, które mają na celu sprawdzenie laptopa pod kątem technicznym oraz wizualnym, sprzęt jest przekazywany do działu sprzedaży.

W ofercie laptopy poleasingowe klasy biznes obudowy wzmacniane magnezowo, elementy aluminiowe tworzą zwartą masywną, lekką i zgrabną obudowę. W zestawie z każdym laptopem jest sprawdzony, oryginalny zasilacz. Na wszystkie laptopy wystawiamy paragon lub fakturę VAT 23% oraz udzielamy pisemnej gwarancji. Ceny laptopów bardzo atrakcyjne w zależności od parametrów i modelu od 599 zł do 2499 zł brutto. Oferujemy sprzęt tylko produkcji europejskiej, nie znajdziesz u nas typowych chińskich laptopów jakie są sprzedawane w marketach.

Nie skupujemy laptopów w celu dalszej odsprzedaży! Nasze laptopy pochodzą tylko ze stałego, sprawdzonego źródła co pozwala nam na wyselekcjonowanie samych najlepszych sztuk, które finalnie trafiają na naszą półkę.

Laptopy poleasingowe najpopularniejszych marek

W sprzedaży posiadamy laptopy poleasingowe w stanach klasy A oraz A+ dla uczniów / studentów / nauczycieli / do pracy zdalnej – online w domu, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego aby zapoznać się z naszą ofertą.

Na miejscu prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas laptopów / notebooków / ultrabooków oraz urządzeń zakupionych w innych sklepach.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na facebooku, w celu śledzenia najnowszych promocji na laptopy, komputery oraz monitory.

(tekst oraz zdjęcia autorskie, opracowanie: TELE-HIT Jarosław Motyka, kopiowanie zabronione)