Komputery poleasingowe

W sprzedaży posiadamy komputery stacjonarne poleasingowe, używane największych światowych marek takich jak: DELL, HP, IBM Lenovo oraz Fujitsu. U nas znajdziesz tylko komputery klasy biznes, które charakteryzuje niezwykła jakość oraz niezawodność w porównaniu do zwykłych zestawów komputerowych. W ofercie posiadamy sprzęt tylko w stanach klasy A, czyli prościej mówiąc bardzo dobry stan techniczny oraz wizualny, drobne ślady użytkowania w postaci drobnych rysek na obudowie. Sprzęt w przedziale cenowym od 599 zł1099 zł brutto, na każdy komputer wystawiamy paragon bądź fakturę VAT 23% oraz udzielamy gwarancji.

Nie skupujemy komputerów w celu dalszej odsprzedaży! Nasze komputery pochodzą tylko ze stałego, sprawdzonego źródła co pozwala nam na wyselekcjonowanie samych najlepszych sztuk, które finalnie trafiają na naszą półkę.

Komputery mogą pracować w pozycji stojącej bądź leżącej co jest bardzo istotne w przypadku gdy na naszym stanowisku brakuje miejsca na duży komputer.

W sprzedaży posiadamy komputery poleasingowe w stanach klasy A dla uczniów / studentów / nauczycieli / do pracy zdalnej, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego aby zapoznać się z naszą ofertą.

Każdy komputer przed sprzedażą jest starannie sprawdzany przez technika,  a po pozytywnym przejściu szeregu testów, które mają na celu sprawdzenie komputera pod kątem technicznym oraz wizualnym, sprzęt jest przekazywany do działu sprzedaży.

(tekst oraz zdjęcia autorskie, opracowanie: TELE-HIT Jarosław Motyka, kopiowanie zabronione)